Mapa okresov Slovenska - Drevené puzzle

Ručne maľovaná mapa okresov Slovenska vo forme drevených puzzle pre ľahšie učenie alebo zábavu doma aj v škole.

Farba
Gravírovanie názvov na podklade
Zvolený variant nie je k dispozícii. Reset vybraných parametrov.
€23 €28 €33 €28 od €23
Dostupnosť: Skladom Skladom Skladom Skladom Zvoľte variant
Možnosti doručenia
Mapa okresov Slovenska - Drevené puzzle
jedinecne-produkty
Istota jedinečnosti
vďaka personalizácii produktov na mieru
personalizované výrobky
Ručne maľované
s láskou a pozornosťou
Vyrobené na Slovensku
Vyrobené na Slovensku
v malej útulnej dielni
Doručenie zdarma
Doručenie ZDARMA
nad 80€

Podrobný popis

Mapa okresov Slovenska - Drevené puzzle

Naučte sa geografiu Slovenska pomocou drevenej mapy okresov Slovenska vo forme puzzle. Táto jedinečná mapa spája zábavu so vzdelávaním a pomáha deťom aj dospelým orientovať sa v okresoch Slovenska.

Hlavné výhody Mapy okresov Slovenska vo forme drevených puzzle:

  1. Ručne maľované – Každý kúsok tejto mapy je starostlivo ručne maľovaný akrylovými farbami vhodnými na detské hračky, vďaka čomu získava farebná mapa úplne jedinečný dizajn.
  2. Učebná pomôcka – Preskúmajte okresy Slovenska s touto mapou okresov, ktorá je vďaka puzzle ideálnym a zábavným učebným nástrojom pre deti aj dospelých.
  3. Interaktívna hračka – Vďaka drevenému materiálu je mapa skvelou motorickou hračkou, ktorá je vhodná aj pre menšie deti v predškolskom veku.
  4. Rôzne varianty – Vyberte si variant mapy Slovenska, ktorý bude vyhovovať vašej náročnosti. Uprednostníte najľahšiu verziu aj gravírovanými názvami na podklade a farebne rozlíšenými krajmi alebo máte radi náročnejšie úlohy ako napríklad mapa bez názvov na podklade a bez farby?
  5. Skvelý darček – Hľadáte originálny darček pre milovníka geografie alebo vášnivého cestovateľa? Táto mapa okresov Slovenska je skvelou voľbou!

 

Obsah balenia:

  1. Mapa okresov Slovenska – Drevené puzzle obsahujú podkladovú vrstvu, na ktorej sú vygravírované samotné obrysy okresov Slovenska alebo obrysy s názvami jednotlivých okresov (viď varianty).
  2. Druhá vrstva puzzle predstavuje drevený okraj (prilepený k podkladu kvôli ľahšej manipulácii) a dieliky s názvami okresov (drevené bez povrchovej úpravy alebo ručne maľované nezávadnými akrylovými farbami).
  3. Tretia vrstva je vo forme dreveného krytu s náčrtom okresov Slovenska a názvom puzzle, ktorý sa jednoducho priloží k celej mape s dielikmi a po bokoch pripevní na každej strane gumičkou.

Poznámka: Farebné prevedenie sa môže mierne líšiť od fotografií vzhľadom na ručné maľovanie a dostupnosť jednotlivých farieb. V prípade záujmu o špecifickú farebnú kombináciu mi prosím napíšte alebo zavolajte, rada vyhoviem Vašim požiadavkám.

Kategória: Drevené PUZZLE MAPY
Rozmer: šírka 48cm, výška 24cm, hrúbka 9mm
Proces výroby: Rezanie laserom, ručné maľovanie
Materiál: Drevená preglejka – Topoľ – hrúbka 3-4mm
Počet dielov: 72ks